top of page

News

Bez tytułu.jpg

Oficjalne konto na Instagramie

19 lutego 2023 roku na Instagramie ruszyło oficjalne konto Shazzy: www.instagram.com/shazza.media/
Zapraszamy do odwiedzin profilu

Bez tytułu.jpg

Shazza zaśpiewa podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki"

24 lipca 2022 Shazza wystąpi na "Wakacyjnej trasie Dwójki". Artystka wykona swoje największe przeboje oraz w duecie z Marcinem Millerem, liderem grupy Boys, kultowe „Mydełko Fa”.

Bez tytułu.jpg

Shazza gościem programu "Alarm!" w TVP1

1 lipca 2022 w programie "Alarm!" w TVP1 zaprezentowano wywiad z Shazzą i Tomkiem Samborskim. Głównym tematem programu był jubileusz 30 lat pracy Artystki.

Bez tytułu.jpg

Shazza gościem "Raportu" w Polsat News

30 kwietna 2021 Shazza była gościem programu "Raport" w Polsat News. Artystka opowiedziała m.in. o tym jak żyje w czasie pandemii, jak wygląda obecnie Jej praca, wspomniała również o udziale przy wydaniu książki "Kobiety przełomu" .

Bez tytułu.jpg

Koncert Shazzy podczas "Łódź Disco Fest"

19 listopada 2022 w "Atlas Arenie" w Łodzi odbył koncert "Łódź Disco Fest". Podczas tegorocznej edycji koncertu jedną z gwiazd była Shazza. Podczas koncertu wręczono Artystce statuetkę z okazji jubileuszu 30 lat pracy artystycznej. Transmisję koncertu będzie można obejrzeć w Sylwestra w Polo TV

Bez tytułu.jpg

Shazza w "Dzień dobry TVN"

9 lipca 2022 Shazza gościła w "Dzień dobry TVN" gdzie opowiedziała m.in. o jubileuszu pracy artystycznej oraz o chorobie z którą się zmaga, a na scenie programu wykonała utwór "Jackie, Jackie".

Bez tytułu.jpg

Shazza gościem programu "Pytanie na śniadanie"

12 czerwca Shazza była gościem w programie "Pytanie na śniadanie". Artystka opowiedziała m.in. o trzydziestoleciu pracy artystycznej oraz o chorobie z którą się zmaga.

Bez tytułu.jpg

Shazza w programie "Gwiazdozbiór TVP Rozrywka"

31 października 2020 o godzinie 12:20 zapraszamy do oglądania programu "Gwiazdozbiór TVP Rozrywka". Gościem programu będzie Shazza.

Bez tytułu.jpg

Disco Hit Festiwal

Już w piątek - 5 sierpnia Shazza wystąpi podczas "Disco Hit Festiwal" w Kobylnicy - transmisja koncertu od godziny 20:00 w Polsacie, Polo TV i Disco Polo Music.

Bez tytułu.jpg

Shazza na scenie "Pytania na śniadanie"

7 lipca Shazza została zaproszona do porannego magazynu "Pytanie na śniadanie" gdzie na scenie programu wykonała swój najnowszy utwór "Jackie, Jackie".

Bez tytułu.jpg

Shazza podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki

15 sierpnia 2021 Shazza wystąpi podczas koncertu "Wakacyjna Trasa Dwójki". Koncert będzie transmitowany w TVP2 od godziny 20:00. Zapraszamy.

Bez tytułu.jpg

"Kobiety przełomu"

Kochani już 11.03.2020 ukaże się książka "KOBIETY PRZEŁOMU".

Życząc zdrowia i miłych dni pełnych ciepła pozdrawiam.

Shazza

bottom of page