SHAZZA - TAK BARDZO ZAKOCHANI

News

Bez tytułu.jpg

Shazza podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki

15 sierpnia 2021 Shazza wystąpi podczas koncertu "Wakacyjna Trasa Dwójki". Koncert będzie transmitowany w TVP2 od godziny 20:00. Zapraszamy.

Bez tytułu.jpg

Podziękowanie za życzenia urodzinowe

Kochani serdecznie dziękuję za pamięć i Wasze ciepłe słowa, które dodają pozytywnej energii. Proszę dbajcie o zdrowie Swoich bliskich i Swoje kochając póki możemy bo życie nie jest dane nam na zawsze. Myślami jestem z Wami.

Z wyrazami sympatii Shazza.

Bez tytułu.jpg

Playboy - wspomnienie

Playboy był? A szkoda - bo był jak James Bond odważny ale nie wulgarny uwodzicielski ale z klasą i finezją dlatego przeżyłam z nim fantastyczną przygodę zapisaną profesjonalną sesją zdjęciową, która na długo pozostanie w mojej pamięci ciepło pieszcząc moja duszę. Sącząc Martini wstrząśnięte nie zmieszane😘- dziękuję.Twoje zdrowie Playboyu bo byłeś jedyny i niepowtarzalny.

Shazza

Bez tytułu.jpg

Shazza gościem "Raportu" w Polsat News

30 kwietna 2021 Shazza była gościem programu "Raport" w Polsat News. Artystka opowiedziała m.in. o tym jak żyje w czasie pandemii, jak wygląda obecnie Jej praca, wspomniała również o udziale przy wydaniu książki "Kobiety przełomu" .

Bez tytułu.jpg

"Kobiety przełomu"

Kochani już 11.03.2020 ukaże się książka "KOBIETY PRZEŁOMU".

Życząc zdrowia i miłych dni pełnych ciepła pozdrawiam.

Shazza

Bez tytułu.jpg

Shazza gościem programu "One - kobiety kultury"

8 czerwca zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Shazzą, który odbędzie w programie "One - kobiety kultury" emitowanym w TVP Kultura. Początek programu o godzinie 15:00.

Bez tytułu.jpg

Shazza w programie "Gwiazdozbiór TVP Rozrywka"

31 października 2020 o godzinie 12:20 zapraszamy do oglądania programu "Gwiazdozbiór TVP Rozrywka". Gościem programu będzie Shazza.

Bez tytułu.jpg

Na plane nowego teledysku

W piątek 29 listopada 2019 roku, odbyły się zdjęcia do nowego teledysku Shazzy. Premiera nowego teledysku wkrótce.